Viry v počítači


Vytvořit opravdu dokonalé webové stránky dá někdy opravdu zabrat. Věděli jste o tom, že udělat webové stránky není tak jednoduché, jak si mnoho lidí myslí? A kolikrát jsem se taky třeba ptala svých kamarádů anebo i známých, jestli oni by dokázali také udělat webové. Tak mi řekli, že by o tom vůbec nic nevěděli. Tak jsem se smála. Já se jim vlastně ani nedivím, vždyť je opravdu jenom málo lidí, málo laiků, kteří by dokázali udělat webové stránky. Podle mého názoru webové stránky udělá jenom profesionál anebo nějaký odborník. Nebo co si o tom myslíte vy? Myslíte si, že by si někdo udělal webové stránky, aniž by o tom nikdo nevěděl?

Co vy a počítače?

Tady je alespoň důkaz, že lidé by se měli také učit tomu, co je zrovna populární anebo co zrovna letí. A proto si myslím, že když je počítač opravdu tak rozšířený, a tak populární, že lidé by také měli o počítači něco vědět a potom, když lidé se budou chtít věnovat práci počítačů, tak by samozřejmě potom měli vědět, jak na údržbu počítače anebo jak ho třeba odvirovat. Nebo jak udělat webové stránky. Protože odvirování počítačů je někdy opravdu hodně složité. Já jsem sice v počítačích nevyznám, ale už jsem taky dokázala odstranit padesát virů. Ano, jednou jsem měla svůj vir nakažený nějakým virem z Německa a bylo tam dost virů.

Vlastní web může být praktický.

Byla jsem opravdu v šoku a netušila jsem, jak se to tam dostalo. Potom jsem se dozvěděla, že můj syn si s ním hrál, měl ho asi hodinu. A můj syn je stále takový, že jenom něco stahuje, vůbec si tam nehraje, tak mně bylo úplně jasné, že syn tam nastahoval nějaké soubory anebo nějaké blbosti či hry, které obsahovaly vir a pak mi trvalo asi pět hodin, než se to všechno ověřovalo. Naštěstí se to podařilo. Ale řeknu vám, že mi to dalo opravdu hodně zabrat. Když jsem ho měla minule na opravy, nechala jsem tam dva tisíce. Kdybych ho dala znovu na opravu, tak to jsou další peníze. To se mi nechce. 

About the Author

You may also like these

No Related Post