Není nad soukromí.


Bazény si lidé pořizují hlavně z toho důvodu, že se v letních dnech nechtějí mačkat na přeplněném koupališti a hledat místo na zaparkování u koupaliště, když v autě nemáte klimatizaci a jste zpocení až na pozadí. Celé tričko můžete ždímat a to jen proto, že se chcete jít schladit do přecpaného koupaliště, kde je hlava na hlavě a mají tu předražené občerstvení. Prostě si chtějí užívat pohodlí, kdy jen vylezou na zahradu a nemusí sedat do auta a někam jezdit. Jen vylezete na zahradu, odkryjete bazén a můžete do něho skočit a užívat si relaxu s dobře vychlazeným koktejlem, který si předtím připravíte.

nízké zastřešení bazénu

Můžete si nachystat k bazénu i vlastní občerstvení nebo si k večeru vytáhnout gril a nějaké dobré maso si ugrilovat a dá s čerstvou zeleninou, kterou jste posbírali na zahradě a samy vypěstovali. Co je víc, než tato vidina. Dobré jídlo a pití a příjemný odpočinek v pohodlí domova, kde jste samy jen se členy rodiny, a nikdo jiný vás neobtěžuje. Ovšem, než se vrhnete na bazén, musíte ho nejdříve odkrýt a teď záleží na tom, jestli to zvládnete samy nebo budete potřebovat pomoc druhé osoby. Jestliže máte bazénovou plachtu, která se namotává, je to dobré a zvládnete to, i když je lepší, když jste na to dva a jeden plachtu upravuje, aby byla dobře namotaná. Jestliže máte bazén zastřešený, není se o čem bavit, protože to za vás udělá elektronika.

nízké zastřešení bazénu

Existují nízké zastřešení bazénů https://www.bumerang.cz/vyuziti/1/nizka-zastreseni, kde střechu musíte otevřít celou, abyste se mohli v bazénu koupat. Je to výhoda, že se ohřívá i vzduch nad vodou a tím přispívá k ohřevu vody v bazénu. Je to takový skleníkový efekt a hlavně se vám do bazénové vody nic nedostane, protože je pod střechou. Střecha se krásně zasune jeden díl nad druhý a můžete se jít koupat. Pak můžete mít ještě vysokou verzi zastřešení, kde nemusíte bazén odkrývat ani celý stačí vám jen část a koupat se na půl zastřešeném bazénu, protože výška vám to umožní. Tak hurá na to.

About the Author

You may also like these