Možnost lepšího prodeje.


Jednoduché slovo v anglickém znění virtual staging je v jednoduchosti řečeno přeměna fotografií na něco zajímavější a kouzelnější. Používá se hlavně v makléřském světě a při prodejích nemovitostí, které nejsou dodělány nebo nejsou ani vybaveni. Většinou jsou to domy a byty, které jsou nově dostaveny a nemají žádné vybavení, ani nejsou dodělány základní potřeby, jako je kuchyňská linka nebo dlaždičky v koupelně a na toaletě. Jsou to věci, které si mohou nový majitelé nechat udělat podle sebe a mít tak domov podle svých představ. Domy a byty jsou tak holé a ničím nelákavé pro zájemce a někteří lidé nemají dostatečně dobrou představivost, aby si hned mohli vybavit, jak by tam vypadala krásná bílá kuchyň s dřevěnou pracovní deskou.

virtual staging

Nebo jakou my mohli mít koupelnu a jestli budou mít jen sprchový kout nebo i velkou pohodlnou vanu. Proto je dobré nechat interiér vybavit a dodělat, aby si lidé mohli nechat udělat aspoň ve své fantazii nějaké nápady anebo provedení. Přece jenom krásně vybavený domov vypadá lépe než místnosti s holými zdi, kde trčí vývody na odpady a přívody vody. Takhle budete mít k vidění jak fotky skutečnosti, jak to zde na prodejní nemovitosti vypadá a pak fotky, jak by to mohlo vypadat, až to bude zcela dodělané. Není možné do každé nemovitosti vozit externí nábytek, aby si realitní kancelář mohla nafotit potřebné fotografie pro zákazníky. Proto je důležité, aby se fotografie mohli dát upravit z kanceláře a lidem jen nabídnout.

virtual staging

Virtual staging toto právě dovoluje. K fotografiím můžete doplnit veškerý nábytek, který vás napadne. Může to být do obývacího pokoje rohová sedací souprava a ještě jedno pohodlné křeslo například ušák. Dále je potřeba nějaký pěkný koberec pod konferenční stolek, na kterým bude malá vázička s kvetoucími květinami. Dále pak nějaká pěkná vzrostlá, zelená rostlina například Monstera delicioso a už vám bude chybět jen nějaký obraz na stěně nebo zrcadlo různého provedení. V poslední řadě už jen stolek, na kterém bude stát televize anebo bude přidělaná na stěně a máte krásně zařízenou holou obývací místnost. Detaily jsou důležité, a čím víc práce si s tím dáte, tím to bude vypadat lépe a nabídka nemovitosti bude atraktivnější.

About the Author

You may also like these