Nechte se hýčkat moderní stomatologií CLINIC+


Firma CLINIC+ sídlí v pražských Vršovicích, ale má i svou pobočku v Mělníku a v Horních Počaplech (okres Mělník). Stomatologie CLINIC + je na trhu od roku 2020 a nabízí péči kvalitních a zkušených lékařů, nejlepších zubařů v Praze a zubních instrumentářů, příjemné prostředí, kvalitně a moderně vybavenou čekárnu a ordinaci. CLINIC+ využívá moderní léčbu, prevenci a diagnostiku. To vše s úsměvem pro váš krásný úsměv a maximální spokojenost. CLINIC+ je schopna velmi široké škále stomatologických ošetření a zákroků.

zubař

Od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější. Dbáte o své zdraví? Hledáte kvalitní stomatologii a její služby? Toužíte po krásném sexy úsměvu? Jste na správném místě a stomatologie CLINIC+ je pro váš přímo to pravé. Stomatologové jsou nejen na vysoké profesní úrovni, ale jsou i velmi empatičtí a příjemní. CLINIC+ vám nabízí tři základní formy péče: dentální hygienu, protetickou stomatologii, terapeutickou stomatologii a chirurgickou stomatologii.

Jaké jsou výhody stát se klienty právě dentální hygieny CLINIC+?

Vše máte na jednom místě.
Příjemné prostředí.
Moderní postupy. Empatie.
Ošetření je bezbolestné, tak se nemusíte bát.

zuby

Pokud jste novými klienty, čeká vás uvítací dárek. Jedná se o balíček přípravků pro kvalitní domácí dentální péči. Pomocí moderní technologie Pure Whitening vám zde zuby krásně vybělí. Vaše zuby – váš úsměv – vaše reprezentace. Protetická stomatologie zajišťuje zubní náhrady. CLINIC+ si sama na místě vyrábí veškeré zubní náhrady, a tak kvalitně, že není poznat, že se nejedná o skutečné zuby. Úsměv tedy bude naprosto krásně přirozený a zubní náhradu budete mít do 7 dní. Terapeutická stomatologie? A bude to bolet? Ne, nebude, nemusíte se bát. Lékaři dělají vše proto, aby vás zákrok vůbec nebolel. využívají nejmodernějších přístrojů, díky nim odhalí začínající kaz. A konec konců chirurgická stomatologie je pohodová, kompletní a bezbolestná. Doba hojení je zde díky péči a modernímu postupu minimální. CLINIC + má navíc smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

About the Author

You may also like these