Bez techniky se neobejdu


Technika je nÄ›co, co ÄlovÄ›ka baví. Techniku buÄ ÄlovÄ›k miluje anebo techniku vůbec nemá rád. Já jsem docela taková, že mám ráda techniku, a to hlavnÄ› kvůli tomu, že mÄ› baví vaÅ™it. Jsem opravdu výborná kuchaÅ™ka, i když tedy můj uÄební obor nebyl kuchaÅ™, ale jsem vizážistka a kadeÅ™nice, ale Å™eknu vám, že kuchaÅ™ina je moje opravdu druhé místo, co mÄ› moc baví. Baví mÄ› také moje zamÄ›stnání, kdy jsem vizážistka a líÄím tÅ™eba dokonce i nÄ›které komparzisty. Když se tÅ™eba chystají na nÄ›jaký film. Tohle mÄ› také baví, ale Å™eknu vám, že kuchaÅ™ina, tak ta je opravdu perfektní. A také, abych mohla dÄ›lat opravdu nÄ›jaké skvÄ›lé jídlo, tak potÅ™ebuji k tomu také nÄ›jaké kuchyňské pomocníky.

PraÄka je také hodnÄ› důležitá.

A právě v elektru vždycky najdu to, co potřebuji. Kuchyňská technika je podle mého názoru opravdu skvělá a já osobně bych se bez ní neobešla. Třeba bez kuchyňského robota. Mám kuchyňského robota, který je opravdu perfektní a také mě stál téměř celou výplatu. Ale řeknu vám, že s tím jde dělat téměř všechno. Také jsem mohla vyházet skoro všechny hrnce, protože s tímto kuchyňským robotem jsem zvládla téměř cokoliv, tedy alespoň moje maminka mi tohle říkala, protože ona ho má.

V kuchyni moc ráda vařím.

Když tohle vždycky Å™eknu babiÄce, jaká technika je v kuchyni, tak ona vždycky jenom spráskne ruce a říká, že my mladí lidé jsme úplnÄ› líní, že babiÄka mÄ›la od každého nÄ›co a že nám staÄí jenom jeden kuchyňský obvod, který stojí více než dvacet tisíc korun. SamozÅ™ejmÄ›, že tohle beru, že je to drahé, ale zase mi to uÅ¡etří práci. Ale zase na další stranu berou to, že když mÄ› to baví, tak samozÅ™ejmÄ› potom také budu chtít mít kvalitní nářadí a další vÄ›ci, abych mohla dÄ›lat to, co mÄ› baví. StejnÄ› tak jako vizážistka chci mít kvalitní kosmetiku a kosmetické pomůcky. Tak také to, že mÄ› baví vaÅ™it a nÄ›co kuchtit, tak také chci mít kvalitní kuchyňské náÄiní. A kuchyňská technika je dneska opravdu perfektní. 

About the Author

You may also like these