Je reflexní vesta s potiskem dobrý pomodárek?


Jedním ze způsobů, jak se firmy snaží získat nové zákazníky, je i rozdávání či prodej nejrůznějších reklamních předmětů. Zdaleka nejobvyklejší jsou samozřejmě drobnosti jako například propisky či klíčenky, avšak najdeme zde i jiné, mnohem zajímavější předměty. Jedním z nich je i reflexní vesta s potiskem.

Na první pohled se to může zdát jako hloupost – co je to za dárek, reflexní vesta? Ovšem jen do té chvíle, než si uvědomíme, že patří k povinné výbavě automobilu. A z dobrého důvodu. Pokud totiž havarujeme za špatných světelných podmínek a potřebujeme se pohybovat okolo auta, abychom například položili výstražný trojúhelník, pak je dobré ji mít na sobě, aby nás případní řidiči viděli.

člověk v reflexní vestě

Je ovšem jasné, že toto není zrovna běžný reklamní předmět. Rozhodně jej nenajdete prakticky v žádné akci, kterou pořádají běžné obchody. To ale neznamená, že nemůže mít úspěch. Naopak, ovšem pouze ve specializovanějších odvětvích.

V první řadě se jedná o stálici automobilového průmyslu. Pokud například kupujete nový vůz, pak jeden z reklamních předmětů, který můžete dostat, je právě tato vesta. Tím se vám navíc ušetří další peníze, neboť už ji nemusíte kupovat – a jak již bylo řečeno, je součástí povinné výbavy vozidel.

auto po dopravní nehodě

Také ji občas můžeme najít v různých supermarketech jako sezónní předmět v akci, avšak zde jej nedávají zadarmo, nýbrž si jej kupujete. Nevyplatí se jim to totiž, jelikož valná většina lidí ji nepotřebuje a rozhodně ji tolik neocení jako ti, kteří si kupují nový vůz.

Své využití tedy má, avšak pouze velmi specializované. Proto nelze očekávat, že se z ní stane běžný propagační předmět. Na to jsou výrobní náklady příliš velké. Avšak například právě při prodeji automobilů se může jednat o skutečně výhodný způsob, jak si zákazníka naklonit. A to je právě to, k čemu tyto předměty nakonec slouží.

About the Author

You may also like these