Praktická sprcha


Blíží se konečně léto a to znamená, že budou někdy i třicetistupňová vedra. Abych se přiznala, tak takováto vedra nemám vůbec ráda. Samozřejmě, že se počítám k těm lidem, kteří mají rádi teplo a mají rádi jaro a léto. Podzim možná tak trošku také, ale raději dávám přednost teplému počasí. A to hlavně kvůli tomu, že miluji boty na podpatku. Krásné letní boty, takové páskové a potom také sukně a šaty a moc ráda plavu. Takže mám ráda léto, ale jelikož my na zahradě máme málo místa, tak nepotřebujeme bazén. My tam jednoduše ho vlastně ani mít nemůžeme, protože by se nám tam asi moc nevešel.

V létě každý hledá osvěžení.

Proto jsem ráda, že také existují solární přenosné sprchy. S rodiči a s mým partnerem jsme se domluvili, že si na zahradu pořídíme solární přenosnou sprchu. My totiž máme opravdu veliký dvougenerační dům. To znamená, že máme docela velikou společnou zahradu, i když ta zahrada vlastně není tak veliká, ale solární přenosná sprcha by se tam vešla. My už totiž tu zahradu máme zadělanou kurníkem a potom také kůlnou na kola, kůlnou na dřevo a také nábytkem. Takže by se nám tam už nějaký bazén nevešel. Zahrada je na to bohužel malá, ale i tak jsem ráda, že jsme se s partnerem dohodli, že pořídíme solární přenosnou sprchu.

Sprchy jsou hojně využívané.

Zkuste se také podívat na webové stránky chlorito.cz. Na této webové stránce najdete solární sprchy, ale také další bazénové doplňky, které budete potřebovat, aby vaše voda v bazénu byla opravdu čistá. A solární sprcha je výhodná v tom, že vlastně solárem se ohřívá voda, takže vaše voda v solární sprše nebude nikdy úplně ledová. Bude velice příjemná a také se hodí třeba když venku budou opravdu veliká dusná vedra, tak vy se vlastně můžete v této solární přenosné sprše osvěžit. A že je přenosná, tak to je další plus. Můžete ji vlastně kdykoliv přemístit, kam budete potřebovat.

About the Author

You may also like these