Stylová ložnice


Věděli jste, že v dnešní době si dávají lidé opravdu hodně záležet na tom, v jakém designu a v jakém stylu mají ložnici? Abych se přiznala, tak ani mě to není jedno, protože já osobně beru ložnici jako takové sídlo odpočinku a krásných snů. A opravdu chci, abych se měla v ložnici dobře. Proto jsem také ráda, že jsme tehdy s partnerem se vzali dekoratéra a také designéra, aby nám právě krásně navrhl naši ložnici. Já jsem totiž nechtěla mít jenom obyčejnou ložnici, kde bude jenom obyčejná postel a nějaké skříně a noční stolky, jenom aby se neřeklo. Já jsem tam vlastně nechtěla ani žádné rodinné fotky. Já jsem spíše chtěla mít fotky v obýváku nebo v kuchyni, ale ložnicích jsem chtěla mít něco jako jiného, něco jako úplně jiný svět. A proto jsem ráda, že existují také návrhy interiéru ložnice.

Velká postel v ložnici.

Musím uznat, že jsme viděli opravdu mnoho typů a druhů návrhů interiérů ložnice, že jsme ani s partnerem nevěděli, jak si vlastně všechno necháme udělat. Měli jsme sice bytového designéra a také architekta, ale oni nám sami řekli, že by raději udělali všechno jinak, než my si přejeme. A protože s partnerem máme rádi překvapení a designérovi jsme moc věřili, tak jsme si řekli, že mu vlastně dáme volnou ruku. A jaký byl výsledek?

Čistá útulná ložnice.

Opravdu jsme byli překvapení, opravdu všechno bylo nádherné, až nás přecházel zrak. Měli jsme opravdu nádhernou ložnici, kterou máme vlastně dodnes. Je to opravdu nádherné a všichni známí a kamarádi a také zbytek rodiny nám říkají, že lépe jsme si vybrat nemohli. Kdyby tak věděli, že jsme měli bytového architekta a designéra! Oni si všichni myslí, že jsme si to takhle zařídili my, ale my jsme jim to neřekli, že jsme měli ještě někoho na pomoc. Sice nás to vyšlo asi dvakrát více než normálně, ale jsme rádi, protože vlastně ložnice je naše takové sídlo lásky a také odpočinku a pohodlí. Myslím si, že takhle by to měli mít opravdu každý dospělý a všichni partneři.

About the Author

You may also like these