Pěkné a dostupné místo


Bydlíte v Praze? Pokud bydlíte v Praze a rozhodli jste se, že třeba chcete podnikat, tak samozřejmě čtete správně. Jste tady správně, když čtete tento článek, protože tady v tomto článku bych se chtěla zaobírat hlavně tím, když lidé podnikají. A jaký vliv na jejich podnikání má to, kde mají svoje sídlo firmy? Protože jsem se dočetla, že mnoho lidí mi v dotazníku odpovědělo, že kdyby se jim sídlo firmy nelíbilo, anebo to místo sídlo firmy, kde to je postavené, tak by prý do té firmy třeba ani nešli, ani by nešli do toho obchodu, kde by se jim třeba vůbec nelíbilo.

 Kde byste chtěli mít sídlo firmy?

Ale já se jim nedivím, mně se také jednou stal fakt, že když jsem měla jet s kamarádkou do posilovny, tak jsme našly takovou jednu posilovnu, o které sice všichni říkali, že je skvělá, ale byla na takovém škaredém místě, že se nám tam vůbec nechtělo. A všude okolo té posilovny byla taková špína a nepořádek a přeplněné odpadkové koše a vedle byli bezdomovci, že nás tohle nakonec úplně opustilo. Vůbec jsme do té posilovny nevlezly, takže tady jde vidět, že také záleží hlavně na tom, kde máte sídlo firmy. A pokud bydlíte v Praze a hledáte sídlo v Praze, tak samozřejmě vám doporučuji, abyste si třeba sebrali nějakou firmu, která se vám o tomhle postará. Je prima, že tady u nás v České republice existují firmy, které se vyznají v tom, kde a jak vám udělají opravdu perfektní místo pro vaši firmu.

Vaše kancelář se vám musí líbit.

V tomto případě tedy sídlo v Praze. Já sama také už dlouho uvažuji, že bych podnikala, miluji zvířata a řekla jsem si, že bych mohla prodávat pod jídlo a také další potřeby pro zvířata. Mě by tohle opravdu hodně lákalo. Akorát mám strach z podnikání. Bojím se, že někdy zkrachuji, ale sídlo firmy v Praze bych také potřebovala. Řekla jsem si, že tohle asi jednou risknu, když se mi nebude dařit, tak tohle jednoduše prodám. Prodám to anebo skončím s tím a smířím se, že budu mít dluhy. Uvidím, jak tohle všechno dopadne.

About the Author

You may also like these