Čistý bazén


A pokud stále ještě váháte, co by vám chybělo k bazénu, tak já sama za sebe bych vám doporučovala bazénovou filtraci a také bazénové fólie. Pokud jste ještě neslyšeli vůbec obavy nových fólií, tak já vám řeknu, že bazénová fólie je velice praktická a je mnoho a více druhů bazénových fólií. Například si bazénovou folii chlorito.cz můžete dát také pod bazén. Samozřejmě za předpokladu, že váš bazén bude nad zemí a nebude už daný úplně nonstop do země. My jsme s partnerem také měli bazén, který byl položený volně normálně na trávníku, ale protože byl povrch takový nerovnoměrný a takový docela hranatý a kamenitý, tak jsme si tam právě sehnali bazénovou fólii.

Krásná čistá voda.

A nám v obchodě s bazénovými potřebovali řekli, že bazénová folie pod bazén je velice praktická, protože ono to vlastně dokáže vyrovnat perfektně povrch a tohle jsme potřebovali, protože máme také dvě malé děti a nechtěli jsme, aby potom třeba zakopávali o nějaké kamínky. A navíc, kdyby pod bazénem byly nějaké malé kamínky a ostré předměty, tak by se také mohlo stát, že by to bazén protrhlo a tohle jsme s partnerem vůbec nechtěli, protože náš bazén, který byl nad zemí, nás stál skoro čtyři tisíce korun. A naše děti by z toho byly nešťastné, že by se celé léto nemohly koupat v bazénu, a tak jsme s partnerem pořídili bazénovou fólii, která se dává pod bazén.

Venku v bazénu je zábava.

A aby toho nebylo málo, pořídili jsme také bazénovou filtraci a také bazénovou fólii, která se dává právě nad bazén. Dává se to na vodu, aby právě do toho bazénu napadaly různé nečistoty. My totiž kolem máme také krásné okrasné stromy. A právě když už fouká vítr, tak právě do našeho bazénu padal různý nepořádek a také hlavně listí a mrtvý hmyz. A tohle jsme rozhodně nechtěli, protože naše děti se potom balit plavat v bazénu, kde plave mrtvý hmyz anebo uhnilé listí. Já si myslím, že tohle by se nelíbilo nikomu, a tak vám doporučuji také dát bazénovou fólii na bazén, aby se zabránilo nepořádku.

About the Author

You may also like these