Co by vám řekl na problém s erekcí zkušený sexuolog


Co si dáváte na talíř – vzdělaný a moudrý sexuolog by jistě neopomněl vliv zdravé stravy. Ovoce, zelenina, celozrnné obiloviny, luštěniny, ořechy a kvalitní rostlinné oleje lisované za studena by se měly stát tím zásadním, co konzumujete, a naopak se vyhýbejte průmyslově zpracovaným potravinám, bílé mouce, bílému cukru a masu. Vegani a vegetariáni mají mnohem lepší schopnosti docílit i vícečetných a vášnivých orgasmů i ve vyšším věku.

ruce ve tvaru srdce

Jak komunikujete se svým okolím – zdravá strava vám příliš neposlouží, pokud budete dnes a denně vystavováni chronickému stresu. I malé stresové vlivy vám škodí, snažte se jich zbavit a vypomáhejte si zároveň bylinkami, které známe pod názvem „adaptogeny“.

partnerský pár

Jak jste spokojeni se svým životem – další podstatný vliv je vlastní životní styl. Umíte si užít volných chvil, umíte relaxovat a být tvořiví? Umíte si hrát jako děti? Kdy jste naposledy hrálo „Člověče nezlob se“ nebo karty? Odložte mobil a běžte si zahrát nějakou zábavnou hru se svými blízkými.

Jaká je vaše partnerka – máte-li vedle sebe skvělou partnerku, nebude vám nutit Viagru bez receptu, ale spíše vám zajistí dostatek klidu a pohody svým laskavým, empatickým přístupem. Lépe, než prodej Viagry, vám pomohou zmíněné adaptogeny a hlavně žena či dívka opravdu milující a laskavá, co vás nebude odsuzovat, napomínat, využívat i zneužívat.

A co váš sluch, hmat a čich – když se muž se ženou miluje, těší se, že si bude prohlížet její ňadra, obličej, vagínu i jiné tělesné partie, co jej vzrušují. Dopřejte si ale mimo zraku i ostatní smyslové vjemy, milujte se v naprostém tichu, aby v něm vynikly dívčí rozkošné vzdechy, nahmatejte všechny části těla a užívejte naplno každého jemného doteku. A požádejte partnerku, aby nepoužívala žádné parfémy, abyste mohl vnímat její přirozenou vůni potu na pokožce, která výrazně napomáhá tvorbě testosteronu.

About the Author

You may also like these