Co si namalovat na reklamní tričko


Také máte rádi recesi a máte výrazný smysl pro humor? Součástí recese bývají i různé nápisy a kresby na oblečení, například na některých sportovních akcích pro veřejnost, dětských dnech apod. Usnadňují nám to profesionální tiskárny, které pořizují ve špičkové kvalitě potisk na mnoha druzích textilu i na netextilních výrobcích, ovšem to podstatné, co je již v naší režii, je samotný návrh námětu potisku. V podstatě bychom mohli říci, že je to umělecká tvorba, jako když postavíte před malíře bílé plátno a vložíte mu do rukou štětec a paletu barev.

potisk textilu

Nebuďte vulgární – humor a recese musí být na úrovni, touto zásadou se ovšem ne každý řídí, a podle toho to také kolem nás vypadá. Stačí zabrousit do hlubin Internetu a vyhledávače vám vyhodnotí desítky, možná stovky zdrojů s žertovnými potisky takřka na jednotné téma – sex, auta, pivo, nadávky, ponižování a destrukce. Otočte to vzhůru nohama a přistupte k nápisům na trička, mikiny, čepice nebo bundy s láskou. Propagujte reklamním textilem pozitivní lidské hodnoty, vyzdvihněte krásu, nikoli všední šeď, stres a deprese. Namísto pivního půllitru dejte lidem na vědomí, že existují exotičtí motýli, cizokrajní barevní ptáci, překrásné kvetoucí rostliny, košaté stromy, zralé ovoce a spokojené děti. Nabídněte lidem něco lepšího, než je svět techniky, a tím jsou dobré mezilidské vztahy, přátelství, spolupráce a vzájemná pomoc.

svět barev

Svět barev – pamatujete na Daniela Nekonečného? Měl dostatek odvahy dát lidem na vědomí, že se mohou oblékat barevněji, a přestat mezi sebou válčit a závidět jeden druhému každou „pitomost“. Využijte barevného spektra a nahrazujte černou, šedou a tmavé barvy pastelovými tóny. Kombinujte v kontrastech bílou s červenou, zelenou se žlutou, oranžovou s modrou, růžovou se zelenou atd. Nebojte se barev, každá z nich dodává energii, nabíjí baterky jako dobré jídlo a hlavně nás posouvá blíže k sobě sama, do vlastního nitra.

About the Author

You may also like these