K ergoterapeutickým pomůckám patří i míčky


Ergoterapeutický míček patří mezi ergoterapeutické pomůcky Libella design nejen pro postižené jedince. Těm samozřejmě slouží jako metodický předmět pro cílevědomou práci při rehabilitaci a procvičování koordinace tělesných pohybů zejména dlaní a bosých chodidel, ale hodí se zároveň pro každého, kdo má zájem si pohrát a využít něčeho neobvyklého, co tu ještě nebylo – perforovaný, barevný míč originální konstrukce a designu.

míček u moře

Míček pro vodáky

Plavba po řekách se zpravidla vždy promění v náramnou recesi a někteří jedinci tu nasazují i dosti svérázné výrazy, například „trudomyslnost“. Berou s sebou vždy na vodu různé pomůcky, které pomáhají lépe zvládnout plavbu při nepříznivém počasí, zejména v dešti, a takový „míček proti trudomyslnosti“ tu dokonale poslouží v situaci, kdy se srazí lodě k sobě, a vodáci si tu vypráví své životní příběhy.

míčky v koši

S míčkem na dovolenou

Vylepšit si ergoterapeutickým míčkem dovolenou je skvělý nápad zejména tam, kde jde o aktivní sportovní činnost. Bude to skvělé například ve Vysokých Tatrách, kde se míček hodí jak při výstupu na Kriváň nebo na Velkou Svišťovku, tak i sestupu k Zelenému plesu a při cestě vláčkem z Tatranské Lomnice do Popradu. Anebo v hotelovém apartmá, kde odpočíváte a nabíráte sílu pro další sportem nabitý den.

Míček do bazénu pro seznamovací párty

Uspořádat párty u bazénu v duchu seznamovací akce, kdy se snažíte spojit dva samotáře v partnerský pár, můžete i s některými vhodnými doplňky, jako jsou sportovní potřeby či deskové hry, a výborně tu poslouží i ergoterapeutické míčky. Míček v ruce klidní mysl, rozmělňuje nervozitu a stres a napomáhá k bližšímu kontaktu mezi dvěma jedinci opačného pohlaví. A možná, že až vás pozvou po půl roce na svatební hostinu, tam na stole budete mít před sebou ergoterapeutický míček jako připomínku toho, kdo jim napomáhal při seznamovací párty.

About the Author

You may also like these