Ochrana a hezký design


Intenzita krvácení je u každé ženy jiná. Některé ženy tápí opravdu silná menstruace, během které navíc trpí bolestmi břicha i migrénami. Jen málo žen ale ví, že bolesti břicha si mohou způsobovat samy. Jak je to možné? Poslední výzkumy prokázaly, že bolesti břicha mohou být způsobeny menstruačními tampony. Jednorázové menstruační pomůcky jsou totiž vyrobeny z umělých vláken, obsahují mikroplasty i chemikálie, a jsou bělené. Tělo se cizímu předmětu brání a tak začne bolet místo, kde se cizí těleso nachází. Celá řada žen uvedla že jakmile přestaly tampony používat, bolesti ustaly. Jestli je to i váš případ, zkuste je také chvilku vyměnit třeba za menstruační kalhotky.

vložky a tampony

Proč zrovna kalhotky?
Kalhotky jsou moderní menstruační pomůcky, které se dají sehnat nejen v klasickém střihu, ale i jako tanga nebo brazilky. Dávno se neprodávají jen v černé barvě, ale můžete si dopřát v podstatě jakoukoliv barvu, která vás napadne. Aby se ženy cítily hezky i během menstruace, nabízíme třeba rackové kalhotky, které vypadají velice dobře. Kalhotky jsou vyrobeny z několika savých vrstev, které zabraňují prosáknutí. Jsou vhodné i na noc a navíc existuje druh kalhotek speciálně vyvinutý pro velmi silnou menstruaci.

žena v prádle

Kalhotky jsou oproti tamponům vhodné od první menstruace, protože se nikam nezavádějí a nosí se místo klasických kalhotek. Jsou velmi pohodlné a diskrétní. Po použití je stačí namočit a vyprat, takže jsou připraveny hned další den na další použití. Nemusíte se ničeho bát, kalhotky jsou hygienické, i když se musí vyprat. Stačí použít dostatečně teplou vodu a prací prášek. Aby vám kalhotky vydržely co nejdéle, rozhodně je nesušte v sušičce a také nepoužívejte aviváž, která by vlákna mohla poškodit.

Naše kalhotky potěší mladé dívky i zralé ženy. Na našem webu najdete spoustu tipů a rad jak vybrat ty správné.

About the Author

You may also like these