Neprovokujte muže svými bradavkami


Víte, co s muži udělají vaše ženské prsní bradavky, když je alespoň zčásti odhalíte pod průsvitnou blůzkou? Zvedne jim to hladinu testosteronu a připraví je to na sexuální kontakt, čímž se zcela změní jejich chování. Bradavky patří k nejsilnějším erotogenní zónám na ženském těle a muži to dobře ví, proto je také rádi stimulují a jsou součástí milostné předehry i samotného pohlavního aktu. Je to přirozená reakce a nemůžete ji odsuzovat, spíše se zamyslete nad tím, jaký význam má muže k takovému jednání provokovat, jestliže nemáte skutečný důvod být v intimním vztahu s vaším partnerem.

dívka v přírodě

S tímto problémem se velmi často potýkají ženy a dívky, co odmítají nosit podprsenku. Je samozřejmě chvályhodné zbavit se podprsenky vzhledem k tomu, že nám nepřináší žádné výhody, ale spíše jen zdravotní komplikace, ovšem chtělo by toto počínání domýšlet do hlubších souvislostí.

dívka bez podprsenky

Jestliže se žena pohybuje bez podprsenky ve společnosti, je nutné zajistit, aby bradavky nebyly viditelné, a to bývá pro některé z nich neřešitelná situace. Jak to udělat, aby nebylo nutné potýkat se s podprsenkou, ale zároveň bradavky ukrýt? Existuje docela jednoduché řešení, aniž byste si musely odpírat svou oblíbenou blůzku nebo nátělník. Nálepky na prsa Lifties. Jsou to nalepovací kulaté terčíky tělové barvy, anebo v jiných barvách dle typu oblečení, které zakryjí pouze bradavky, a to i bez dalších potřebných pomůcek včetně podprsenky.

Nálepky na pokožce drží mnoho hodin, nejsou pro ně překážkou povětrnostní vlivy, změny teplot, lidský pot nebo voda či vlhkost. Jsou vůči organismu bezpečné a neuvolňují do těla přes pokožku žádné toxické látky. Mohou je využít ženy a dívky různého věku, velikosti poprsí i typu pokožky, je to univerzální výrobek pro každého, komu záleží na intimitě a zároveň na dostatečném pohodlí při oblékání společenských či sportovních oděvů.

About the Author

You may also like these