SIlvini- super parťák na běžky


Pro každý sport je nutné mít dobré vybavení, a to samé platí u sportovního oblečení. Když je sníh, ocení to hlavně lyžaři a je jedno zda sjezdaři či běžkaři. Právě pro běžkaře máme zde super běžkařské kalhoty. Pěkně zahřejí, jsou flexibilní, pohodlné, a navíc vypadají krásně a určitě vám budou slušet. Firma SILVINI nabízí elasťáky, kalhoty, sukně zimní k elasťákům, kalhoty se šlemi… Určitě si vyberete z pestré nabídky. A jako bonus je doprava ZDARMA! Vyhovují vám kalhoty se šlemi? Můžeme doporučit Kalhoty silvini coracte. Příjemná tyrkysová či černá barva. Materiál je 75% polyester, polyuretan, nylon. Příjemně padnou a ochrání vás před vtíravým mrazem. Nebaví vás šle? Není problém.

pánské kalhoty

Co například kalhoty SILVINI FORESTO? Černé kalhoty pro pány. Jsou skialpové a větru zcela odolné. A něco pro holky? Krásné a elegantní zateplené legíny SILVINI VENIANA. Kombinace černé barvy, která dominuje, a oranžových pásů s černými květinovými motivy či černými puntíčky a vínovým pruhem. Vyrobené z materiálu POWERtherm, vysoký a pružný pás, příjemně přiléhají. Pokud preferujete modrou, můžete mít. Anebo například příjemné legíny SILVINI VEROLI, hezky zateplené, příjemně hřejí, neškrtí a tělu jsou pohodlné. Barva je stříbrná s hezkými motivy. Nicméně legíny VEROLI jsou k mání i v černé barvě. Využijete je nejen na běžky, ale i na běhání, jógu a další cvičení či procházky.

dámské leginy
A libo sukni k tomu? Pěkná sukně SILVINI CUCCA se zipem na boku, pěkně zateplená. Výběr z příjemně oranžové, červené, vínové anebo stříbrné. Sukni můžete mít ičernou. Funkční sukně, která pasuje k skialpovým kalhotám či běžkařským kalhotám. Firma SILVINI pak ještě pro pány nabízí šortky. Skialping šortky, které se hodí k nějakým kalhotám skialping… SILVINI nabízí kalhoty, šortky, sukně či legíny, pro pány a holky. Krásný a kvalitní funkční materiál, který zahřeje, neškrtí a je příjemný na tělo. nabídka je pestrá v různých barvách, vzorech či kombinacích. It is time to enjoy snow!

About the Author

You may also like these