Máme různé závislosti


Závislosti vznikají nenápadně
Zpočátku se věnujeme činnostem, které nám způsobují potěšeni. Protože se jich nemůžeme nabažit a těšíme se na každý okamžik, který s danou činností nebo věcí strávíme, https://xman.idnes.cz/cviceni-zdravi-riziko-srdecnich-chorob-d93-/xman-styl.aspx%3Fc%3DA170927_223651_xman-styl_fro zvyšujeme četnost užívání dané látky nebo sexu, na kterém si také můžeme vypěstovat závislost. Všechny tyto činnosti člověku přináší vysokou dávku potěšení, a člověk tak napjatě čeká kdy si ho bude moct dopřát znova. Tak zvyšuje četnost a často i dávku, aby si příjemný pocit přivodil. Stejné je to u kouření.

e-cigareta kouření

Cigarety obsahují některé návykové látky, na které si naše tělo rychle zvykne a neumí bez nich dlouhodobě být. Pro mnoho lidí je takřka nemožné, aby s kouřením přestali úplně. Jenže běžné cigarety fungují na principu přímého spalování tabákové směsi, která může zabarvovat nejen prsty a obličej, ale i oblečení. Zároveň poměrně hodně zapáchají, a to je další důvod proč je jejich popularita na ústupu, hlavně mezi mladými lidmi, kteří dávají přednost spíše elektronickým cigaretám.

Proč právě ty?
Elektronická cigareta funguje podobně jako klasická, jen nedochází k přímému spalování, ale k nahřívání tekuté náplně. Ta nahrazuje právě tabákovou směs. V tekuté náplni je nikotinová báze, která vám dodá potřebnou dávku nikotinu, a která uspokojí potřebu vašeho těla po denní dávce. Můžete si vybrat z několika druhů náplní, které se liší například tím zda obsahují nikotin nebo ne.

náplň elektronická cigareta

Pokud si budete vybírat z nikotinových náplní, můžete si zvolit takovou sílu nikotinu, jaká vám bude plně vyhovovat. Díky tomu budete mít dostatek nikotinu i bez klasické cigarety. Zbavte se nepříjemně zapáchajícího tabáku v cigaretách a začněte kouřit moderně. Elektronické cigarety opravdu tolik nezapáchají a navíc je nemusíte kupovat pořád dokola. Stačí kupovat jen náplně a čas od času třeba baterii. Zkuste něco nového.

About the Author

You may also like these