Únikové hry


Já si myslím, že v poslední dobÄ› je technika opravdu hodnÄ› využívaná. Není technika využívaná jenom pro zábavu a také pro nÄ›jaké potěšení, ale technika se využívá také v zamÄ›stnání, a to hlavnÄ› také například v nemocnici anebo tÅ™eba v nÄ›jakých továrnách. Abych se ale pÅ™iznala, tak co se mÄ› líbí v poslední dobÄ›, tak jsou to únikové hry. Sice ano, není to žádné zamÄ›stnání, ale je to veliká zábava. Znáte únikové hry? To jste tÅ™eba v nÄ›jaké budovÄ›, můžete si tÅ™eba sehnat téma například psychiatrickou léÄebnu anebo tÅ™eba i nÄ›jaký dinosauří svÄ›t. Tohle je úplnÄ› jedno. Je to taková únikovka, která zabaví. A potom tam jdete skupina lidí, tÅ™eba dva lidi nebo tÅ™i lidi pÄ›t lidí anebo dokonce můžete i sám.

Únikové hry jsou dobře technicky vymyšlené.

Jenomže jít sám, tak to není nikdy zábavné. Dokonce jsem viděla, že v Brně je mnoho těchto únikových her, stojí to třeba kolem tisícikoruny, ale řeknu vám, že to je opravdu veliká zábava. Vy vlastně budete uvnitř té budovy dostávat různé úkoly, abyste se dostali ven, když se třeba během hodiny nedostanete ven, tak jste prohráli. Samozřejmě, že se vám na konci nic nestane. Jak to bývá v hororech, že když se nedostanete, tak zemřete. Tady to rozhodně není. Ano, ale také musíte spoléhat na to, že vás tam třeba něco vystraší a vy se budete lekat.

Baví vás únikové hry?

Je to opravdu veliká zábava a myslím si, že tahle technika je opravdu perfektní a jsem ráda, že tohle je vymyÅ¡lené. Já jsem dvakrát už s partnerem a s kamarádkou byla právÄ› také na této únikovce a mÄ›li jsme psychiatrickou léÄebnu a potom také hÅ™bitov. Řeknu vám, že snad hrůznÄ›jší horor jsem v životÄ› nezažila. Takže pokud se bojíte a máte takovou slabší povahu, tak vám nedoporuÄuji, abyste si dali únikovou hru nÄ›kde z psychiatrické léÄebny anebo už vůbec ne ze hÅ™bitova. Ale Å™eknu vám, že technicky mají tohle opravdu pÄ›knÄ› udÄ›lané. Líbí se mi to a zabaví to vážnÄ› každého. 

About the Author

You may also like these