Aby se vám nerozbil telefon


Díky telefonu se nejenom dovoláme a napíšeme zprávu, ale můžeme toho dělat mnohem víc a to už hezky dlouho. Můžeme fotit a natáčet videa, být na sociálních sítích, používat mapy, zkrátka je toho spousta. Právě funkce navíc nás přesvědčují abychom si kupovali dražíš a lepší telefony než jsou ty tlačítkové, na kterých jsme všichni začínali. Leaderem na poli mobilních telefonů se stal Apple, který na trh uvedl první dotykový telefon. Šlo o revoluci, která spustila prodeje právě takových mobilů. Apple patří mezi top výrobce dodnes, a na špičce se udržel bez větších problémů.

mobil iphone

Každý rok vychází nové modely iPhonů, a celá řada skalních fanoušků musí mít nový model hned. Na druhé straně jsou ale lidé, kterým už několik let bezvadně funguje starší model a tak nemají potřebu měnit jej za nový. Jedná se zejména o starší lidi a nebo o rodiče malých dětí, kteří dětem nechtějí kupovat telefony za desítky tisíc. Dokud funguje telefonu podpora, je zbytečné se s ním loučit.

Model s označením SE patří mezi nejprodávanější, a to především díky svým malým rozměrům. Telefony se napříč značkami neustále zvětšují, a lidé s menšíma rukama mají menší výběr, protože tak velké telefony neudrží v jedné ruce, natož aby je dokázali jednou rukou ovládat. A proto si mnoho lidí oblíbilo právě iPhone SE. Dočkal se dvou generací, a zatím to nevypadá že by se chystala další. I proto majitelé tohoto telefonu nehledají náhradu.

obaly na mobil

iPhone se vyrábí z kovu a nebo ze skla. V každém případě se dá snadno poškodit – stačí chvilka neopatrnosti a neštěstí je na světě. Abyste tomu předešli, pořiďte si na svůj telefon kvalitní pouzdro nebo obal. Jestli jste i vy majitelem modelu SE, neměl by na vašem telefonu chybět obal na iphone se 2020, který si u nás můžete pořídit v mnoha barevných provedeních. Obal zabrání rozbití i poškození telefonu a proto by ho měli nosit všichni.

About the Author

You may also like these