Cennosti


Většina uzamykatelný plastový box Schoellerallibert.com bere jako obyčejnost, ale ono se fakt vyplatí doma alespoň jeden mít, pokud máte uvnitř bytu či domu různé cennosti, zlaté šperky, mince a podobně. Zloději – v dnešní době se setkáváme s celou řadou mazaných a neostýchavých zlodějů, kteří se neštítí absolutně ničeho. A to ani takové věci, jako je krádež. Přijde jim to naprosto v pořádku a nemají žádné svědomí.

steal

Jak se proti takovým zlodějům chránit?

Pokud doma nemáte nic cenného, není prakticky čeho se bát. Jenže kdo by v dnešní době neměl alespoň jednu cennou věc? Může to být šperk po vaší babičce, anebo třeba řetízek po zesnulé mamince. A takové věci pro nás mají mnohem větší emocionální hodnotu než šperk, který jsme si koupili sami. A pokud doma cennosti máte (stoprocentně nějaké ano), určitě se vyplatí doma mít uzamykatelný plastový box. Pokud si do něj uložíte všechny své cennosti, drahé věci a šperky, zloděj se do něj jen tak nedostane. A pokud ano, musel by asi vynaložit úsilí. Ale pořád je to lepší ochrana, než kdybyste žádný neměli. A v případě, že jsou vaše šperky prostě cenností, kterou za žádnou cenu ani omylem nechcete ztratit, koupit si můžete nejen plastový uzamykatelný box, ale i kovový.

ggg

A ten má ještě větší výhodu. Sice je dražší, ale tam už se zloděj z 99 % nemá šanci dostat. Jak taky? Kov asi těžko rozbije. Já si taky takhle chráním šperky a jsem vybavená pro všechny případy. Mám jak plastový uzamykatelný, tak i kovový uzamykatelný box na klíč a když je zamknu, mám alespoň nějakou jistotu. Nastavila jsem si to tak, že do toho plastového si dávám méně cenné věci a do toho kovového šperky, ať už zlaté nebo stříbrné věci a taky další, které pro mě mají obrovskou hodnotu. Většinou jsou to prstýnky a řetízky od přítele, které mi koupil a jsou nádherné.

About the Author

You may also like these